گروه صنعتی لینا
معرفی و آشنایی با گروه صنعتی لینا

گروه صنعتی لینا در سال ۱۳۸۰ با هدف بهبود در کیفیت صنعت ذرت حجیم شده (اسنک ذرت) و ارائه محصولات جدید مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به بهره برداری رسید.این شرکت در زمینی با مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع با زیر ساخت ۵۳۰۰ متر مربع در شهر صنعتی شکوهیه قم با هدف تولید و بسته بندی محصولات غذایی راه اندازی شده است.

محصولات فعلی شرکت عبارتند از: اسنک بر اساس ذرت، ذرت بو داده پف کرده و بدون پوست و سرخ شده …

به منظور توسعه تعداد و تنوع محصولات، مدیریت گروه صنعتی لینا یک واحد جدید را در یک زمین با مساحت ۷۸۰۰۰ متر مربع با زیر ساخت ۲۵۰۰۰ متر مربع، به نام گروه صنعتی لینا که در سال ۱۳۹۳ راه اندازی شد، ساخته است.

گروه صنعتی لینا در سال ۱۳۸۰ با هدف بهبود در کیفیت صنعت ذرت حجیم شده (اسنک ذرت) و ارائه محصولات جدید مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به بهره برداری رسید.

این شرکت در زمینه تولید فرآورده های ذرت حجیم شده موفق گردیده برای اولین بار در ایران اسنک ذرت با رنگ طبیعی و با روغن بدون ترانس و برای اولین بار در جهان اسنک ذرت با خواص پروبیوتیک (پرولینا) را تولید و به بازار عرضه نماید. گروه صنعتی لینا اسنک ذرت را به کشورهای مختلف جهان منجمله کانادا، بحرین، آذربایجان، پاکستان، ارمنستان، عراق، افغانستان، قطر و امارات صادر می کند و تا کنون موفق به دریافت گواهینامه های سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2008، سیستم مدیریت مبتنی بر قواعدHACCP، سیستم مدیریت ایمنی غذا ISO22000-2005 از TUVNORD و گواهینامه R&D از سازمان صنایع و معادن و همچنین گواهینامه نشان حلال از اتاق بازرگانی به خاطر تولید اسنک ذرت با رنگ طبیعی و روغن بدون ترانس شده است.

چشم انداز ما

بزرگترین شرکت فعال در زمینه تولید محصولات غذایی سالم و متمایز با طعم خوب، به ویژه برای کودکان، نوجوانان و جوانان در منطقه خاورمیانه.

اهداف ما

شرکت لینا تولید محصولات با کیفیت بالا، سالم و کاملا طبیعی برای کودکان، نوجوانان و جوانان بر اساس تمام توانایی های خود را انجام می دهد. لینا تلاش می کند سطح آگاهی و سلامت را با تغییر الگوهای تولید و مصرف مواد غذایی و تکیه بر مواد اولیه طبیعی آن، افزایش دهد. در این راستا، لینا تلاش می کند تا با به حداکثر رساندن منافع ذینفعان، مطابق قوانین و مقررات مربوطه، استفاده از کارشناسان متخصص دانش و استفاده از روش ها، سیستم ها و فن آوری های مدرن در تمامی سطوح تولید، همچنین از طریق تعامل با موسسات علمی و پژوهشی و تمرکز بر همکاری با تامین کنندگان قدرتمند و داشتن اعتقاد قوی به احترام به حقوق مشتری به این هدف نائل شود.

اهداف ما
1

افزایش ظرفیت واحدهای تولید

2

افزایش درصد سهم بازار محصولات

3

ایجاد تنوع نمونه کارها با تولید محصولات جدید

3

بهبود کیفیت محصولات فعلی

4

افزایش سرعت و ارتقای بهره وری

ارزشها

ما معتقدیم که مشتریان ما سرمایه های ارزشمند ما هستند و ما سعی می کنیم وفاداری خود را افزایش دهیم. بهبود بهره وری هم در سرمایه گذاری و در منابع انسانی از عناصر ضروری در کسب و کار شرکت لینا است. کارکنان ما وظایف خود را حراست، حفاظت از منابع و منافع شرکت می دانند.

بهبود و تضمین کیفیت فرایندها و محصولات در چارچوب جهت گیری مشتری همیشه ارزشمند است.

ما به توسعه فرهنگ یادگیری، نوآوری و خلاقیت، بهبود مداوم، کار تیمی، مشارکت و همکاری مشترک اعتقاد داریم.

سیاست های ما

به عنوان یک شرکت پیشگام در صنایع غذایی ایران، گروه صنعتی لینا قصد دارد با اجرای ISO9001، ISO14001، OHSAS18001، ISO22000 و سیستم های استاندارد HACCP، اهداف زیر را به دست آورد.

 • افزایش رضایت مشتریان
 • دستیابی، حفظ و توسعه بازارهای داخلی و خارجی
 • بهبود کیفیت و ایمنی محصول
 • ایجاد اعتماد و رضایت مشتریان با درک نیازهای آنها و پاسخگویی به آنها
 • تعهد به مداوم بهبود اثربخشی سیستم مدیریت یکپارچه با استفاده از دیدگاههای مشتریان و ذینفعان و نظارت مداوم بر عملکرد شرکت
 • تعهد به پیروی از قوانین و مقررات موثر مرتبط با فعالیت ها و خدمات شرکت و سایر شرایط مربوط به کیفیت، محیط زیست، ایمنی و بهداشت حرفه ای
 • ایجاد زمینه های مناسب برای مشارکت و توانمند سازی سرمایه های انسانی از طریق آموزش و ارتقای مهارت
 • تعهد برای جلوگیری از آلودگی محیط زیست شامل آب، هوا، خاک و صدا
 • برنامه ریزی و اقدام مناسب برای بهبود مصرف انرژی
 • برنامه ریزی و اقدام مناسب برای جلوگیری از حوادث مربوط به ایمنی، کنترل عوامل مضر در محل کار، کاهش آسیب و آسیب های شخصی و بیماری های شغلی در شرکت
 • سازماندهی و مدیریت استفاده از قطعات تجهیزات و ماشین آلات
گروه صنعتی لینا
گروه صنعتی لینا در سال ۱۳۸۰ با هدف بهبود در کیفیت صنعت ذرت حجیم شده (اسنک ذرت) و ارائه محصولات جدید مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی به بهره برداری رسید.این شرکت در زمینی با مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع با زیر ساخت ۵۳۰۰ متر مربع در شهر صنعتی شکوهیه قم با هدف تولید و بسته بندی محصولات غذایی راه اندازی شده است.